ایجاد پلن کسب و کار و درآمدزایی و راه کسب درآمد

امتیاز 4.83 ( 6 رای )

ایجاد پلن کسب و کار و درآمدزایی و راه کسب درآمد

با سلام خدمت کاربران سایت آموزش فارسی :
این دوره یک خبر بسیار عالی برای تمامی دوستانی که می خواهند وارد یک کسب کار بزرگ و بی دردسر شوند و درآمد عالی کسب کنند بدون هیچ دردسری و یا گذاشتن هیچ نیروی جسمی و ذهنی صحبت کنم با ما همراه باشید …

با کمک و همکاری یکدیگر ، یک مزرعه بزرگ ماینینگ ایجادکنید !

ما قصد داریم نحوه پول درآوردن از این راه رو بدون سرمایه و بدون ریسک به شما یاد بدیم …

این روش توسط تیم ما چند وقتی هست که مورد بررسی و استفاده می باشد کاملا تست شده و خیلی عالی است و دوست داشتیم به شما پیشنهاد کنیم البته اگر دنبال کسب و کار ، ایده های جالب و درآمدزایی بالا هستید …

آیا برای درآمد زایی گذاشتن زمان نیاز است ؟

بله ، برای هر درآمد زایی و کسب و کاری در دنیا گذاشتن زمان نیاز است البته هر سیستمی در دنیا یک سیاستی دارد که شما می توانید آنها را بررسی کنید .
• یک سیستم از شما وقت کم می گیرد و درآمد کمی هم دارد .
• یک سیستم از شما وقت زیادی می گیرد ولی درآمد متوسط است .
• البته در دنیا سیستم هایی هم هستن که در اوایل کارتان وقت زیادی می گیرند ولی بعد از گذشت یک دوره بازه زمانی دیگر وقت زیادی از شما نمی گیرد .

 

آیا منظور از گذاشتن زمان خود انسان است ؟

خیر ، البته بعضی از سیستم هایی هستن مثل شرکت های هرمی یا بازاریابی شبکه ای مثل شرکت بادران یا شرکت بیز و … باید از صبح تا شب وقت و زمان خود را بگذارید تا به نتیجه ای برسید ، اما این سیستمی که به شما معرفی می کنم نه وقت و زمان شما را می گیرد نه اختلالی در زندگی شما به وجود می آورد .

cryptotab browser - ایجاد پلن کسب و کار و درآمدزایی و راه کسب درآمد

ایجاد پلن کسب و کار و درآمدزایی و راه کسب درآمد

 

چگونه این سیستم درآمدزایی کار می کند ؟

این سیستم تحت ویندوز است و بر روی لپ تاپ و کامپیوتر شما نصب می شود و در واقع از CPU دستگاه شما استفاده می کند و بابت استفاده از پردازنده دستگاه شما به خودتان پول پرداخت می کند و مانند کنتر برق برای شما کنتر می اندازد در حالی که شما مشغول صرف صبحانه یا گردش یا مشغول هر چیزی که باشید نیازی نه به نظارت است و نه به کنترل کردن چیز خاصی …

سایتهای ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی
ادامه ...

 

آیا این سیستم ممکن است برای ما خطری داشته باشد ؟

خیر به هیچ عنوان ، چرا که این سیستم فقط از منابعی که تحت اختیار دارید استفاده می کند ( فقط CPU ) و هیچ کاری نه به اطلاعات شما دارد و نه به حجم مصرفی اینترنت شما نه به هیچ چیز دیگری فقط از پردازش سیستم شما استفاده میکنم تا بار پردازش مالی بین المللی خود را سبک تر و با سرعت بیشتری انجام دهد ما خودمان کاملا تست کردیم و شاهد این ماجرا بوده ایم …

 

آیا مصرف حجم اینترنت ما بالا میرود ؟

خیر اصلا ، البته این سیستم باید به اینترنت متصل باشد تا بتواند سیستم شما را اجاره کند ولی حجم استفاده از اینترنت شما بسیار بسیار پایین است در حد صفر است .

 

ایجاد پلن کسب و کار و درآمدزایی و راه کسب درآمد - ایجاد پلن کسب و کار و درآمدزایی و راه کسب درآمد

ایجاد پلن کسب و کار و درآمدزایی و راه کسب درآمد

برای چی از پردازنده سیستم لپ تاپ یا رایانه ما کمک می گیرد ؟

این سیستم هر دستگاه لپ تاپ و یا کامپیوتری که به او وصل می شود را به عنوان یک سرور می شناسد و با آن پردازش های مالی بین المللی انجام می دهد هم برای خود شرکت اصلی این کار به صرفه و منطقی است چرا که اگر یک جایی از جهان را به وسعت زیادی تهیه کند و درون آن سرور های عظیم و قدرتمند بابت پردازش های مالی بین المللی راه اندازی کند ممکن است هزینه های خیلی زیادی در بر داشته باشد و مقروم به صرفه نباشد و همچنین سرعت و کیفیت تبادلات مالی کاهش پیدا میکند .

و از این رو به این فکر افتادند که هر رایانه یک سروری برایشان شود تا بتوانند پردازش های مالی خود را در کوتاه ترین زمان و سریع تر انجام دهند نسبت به مسافت و موقعیت آن رایانه به پردازش مالی که نیاز است در هر جایی از جهان انجام شود .

این کار باعث شده که بابت اجاره رایانه شما این شرکت به خودتان پول پرداخت کند به چه صورت ؟ در ادامه ذکر خواهیم کرد با ما باشید …

 

این کسب و کار یا سیستم درآمدزایی چیست ؟

در دنیا بالای ۲۰۰ تا سیستم وجود دارد که از منابع شما استفاده و بابت این استفاده منابع به شما پول پرداخت می کنند که از معروف ترین و بهترین سیستم ها بیت کوین می باشد چرا که بابت استفاده از سیستم شما نسبت به سرعتی که سیستم شما دارد برای پردازش یا برای آن می توانید تعریف کنید که از ۱۰۰ در ۱۰۰ سی پی یو CPU رایانه من را استفاده کن یا ۳۰ درصد یا ۷۰ درصد با توجه به این سرعت استخراج بیت کوین برای شما متفاوت است اما این پایان کار نیست شما پس از ثبت نام در این سیستم یک لینکی به شما داده خواهد شد که معرف شناسه شما است و این لینک را به تمامی افرادی که دوست دارید می توانید ارسال کنید .

نکته مھم بازاریابی با ایمیل برای کسب و کار ھای کوچک
ادامه ...

پس از دادن این لینک به دیگران ، هر کسی که روی این لینک شما کلیک کند و وارد سایت شود این سایت معرفی مرورگر کریپتو تب ( CryptoTab ) است و در وسط صفحه لینک دانلود مرورگر کریپتوتب ( CryptoTab ) می باشد که مستقیم به سایت بیت کوین وصل است به محض دانلود مرورگر کریپتوتب ( CryptoTab ) عضو زیرمجموعه شما می شود و از درآمد زیر مجموعه خودتان نیز باز هم درآمدزایی می کنید .

در نظر داشته باشید که یک بیت کوین در چندین سال قبل چند سنت قیمت آن بود ولی در حال حاضر معادل ۶۴۷۵ دلار قیمت پیدا کرده است چیزی معادل ۱۰۰ میلیون تومان به پول ایران است و یکی از رایج ترین و معروفترین پول مجازی در داد و ستد های بین المللی محصوب می شود  …

 

آیا این کسب درآمد از بیت کوین قانونی است ؟

بله کاملا قانونی و در کل جهان به عنوان یک واحد پول دیجیتال می شناسند و مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ منع قانونی ندارد .

 

برای شروع کار روی لینک زیر کلیک کنید و در ادامه طریقه کار با بیت کوین را توضیح خواهیم داد حتما با فیلترشکن باز شود برای بار اول ….

لینک دانلود مرورگر کریپتوتب

 

چند روش می توان از بیت کوین درآمدزایی کرد ؟

• به روش خرید و فروش بیت کوین
• به روش اجاره رایانه خود که در بالا توضیح داده شد .
• به روش زیر مجموعه گیری اجاره سیستم رایانه ای
• و …

ir.royapm.bitcoin - ایجاد پلن کسب و کار و درآمدزایی و راه کسب درآمد

کسب درآمد از بیت کوین

 

بروش زیرمجموعه گیری اجاره سیستم چگونه است ؟

آموزش روش زیرمجموعه گیری اجاره سیستم کامپیوتر : بهترین روش به این صورت است که شما ۱۰ نفر فعال را زیر مجموعه خود کنید بیشتر هم شد مشکلی ندارد ولی ۱۰ نفر فعال خیلی مهم است و کمک خوبی به سرعت درآمد شما و استخراج بیت کوین می کند .

استخراج بیت کوین آموزش کسب درآمد رایگان
ادامه ...

منظور از ۱۰ نفر زیرمجموعه فعال این است که :

شما اگر ۱۰ نفر گرفتید و هرکدام از این ۱۰ نفر هم ده نفر دیگری رو بگیرند به این صورت است که ۱۰ نفر اول شما Level 1 خواهند شد و ۱۰۰ نفر دوم نیز Level 2 شما می شوند و ۱۰۰۰ نفر بعدی Level 3 شما هستند به این طریق شرکت بیت کوین می گوید چون این افراد را شما به شرکت من معرفی کردید بابت درآمد آنها هم بدون اینکه از درآمد آنها کم شود تقریبا چند درصد از مبلغ کل آنها به شما اضافه می کند البته کل مبلغ های آنها که مبلغ عظیمی می شود و درآمد شما به سرعت روبه افزایش پیدا می کند و بعد از تشکیل چند لول شاید دیگر نیازی به روشن کردن سیستم خود نداشته باشید و فقط برای شما پول واریز شود .

در حال حاضر تمامی شرکت ها کوچک و بزرگ و تمامی کسب و کار ها فهمیده اند که باید به این سمت و سوی زیرمجموعه ای یا هرمی پیش بروند تا هم افراد بیشتری به شرکت معرفی گردند و هم شرکت گسترش پیدا کنند و همچنین کمک به سرعت روند شرکت شود و هم درآمد زایی بیشتری در جامعه ایجاد شود در این میان هر شرکت و کسب و کاری که بشترین عضو گیری را داشته باشد مسلماً موفق تر عمل خواهد کرد .

 

نکته مهم در ابتدای نصب و راه اندازی استخراج بیت کوین :

اگر روی لینک کلیک کردید و نتوانستید وارد سایت شوید ابتدا فیلترشکن خود را روشن کردن و بعد روی لینک کلیک کنید و وقتی وارد سایت شدید و روی گزینه دانلود مرورگر کریپتوتب زدید و مرورگر شروع به دانلود کرد پس از پایان دانلود آن را فورا نصب کنید و بعد از نصب مراحل بعدی را با ما همراه باشید …

لینک دانلود مرورگر:

لینک دانلود مرورگر کریپتوتب

 

در ادامه طریقه دریافت بیت کوئن و تبدیل به دلار همچنین تبدیل به پول رایج ملی را خواهیم گفت و انشاالله بهه کافی را ببرید …