طریقه عملکرد سورس ربات ارسال تمرین

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

ربات ارسال تمرین بین دانشجو و استاد در بازه زمانی مشخصی

همانطور که در این روز ها خیلی زیاد رشد کرده است و خیلی از کار ها را بر عهده گرفته ربات ها هستند هر چیزی در فضای وب که باعث کمک به انسان ها و حتی باعث راحتی خیلی از افراد می شود همین ربات های تلگرامی هستند خوب این بار برای شما سورس رباتی را برای شما دوستان عزیز آماده کرده ایم که در دانشگاه ها بین اساتید و دانشجویا کاربرد فراوانی دارد .

 

آموزش کامل برنامه نویسی ربات تلگرام از صفر تا ۱۰۰

How Robotics Post Workout Practice 1 1024x512 - طریقه عملکرد سورس ربات ارسال تمرین

طریقه عملکرد سورس ربات ارسال تمرین

طریقه عملکرد ربات تلگرام ارسال تمرین بین دانشجو و استاد در بازه زمانی مشخصی

استاد گروه تلگرامی ایجاد می کند ، هر چند تا خواست مشکلی نداره ، داخل گروه هایی که می خواهد تمرین ثبت می کنه هر چقدر خواست تمرین ثبت می کنه ، دانشجو وارد ربات می شود بین اساتید یک استاد را انتخاب می کند ، بعد استاد لیست دانشجویان را می بیند هر دانشجو رو می تواند اسمشو تغییر بده و تو گروه هایی ک استاد می خواهد می تواند ثبت کند دانشجویان را .
بعد دانشجو زمانی که استاد گروها را مشخص کرد می تواند لیست تمرین ها را ببینه و با توجه به بازه زمانی که استاد به هر تمرین می دهد می تواند تمرین ها را ارسال کند به ربات بعد دانشجو ها می توانند تمرین هایی که ارسال کردن رو تو ربات ببینن و فایل تمرین هاشون را دریافت کنند و ببینن استاد تمرینشون را تایید کرده یا خیر .

دانلود رایگان آموزش برنامه نویسی php
ادامه ...

این ربات تلگرام ارسال تمرین بین دانشجو و استاد در بازه زمانی مشخصی برای محیط های دانشگاهی کاربرد فراوانی دارد و قابل پیشرفت هم هست البته طب نیاز های هر دانشگاه یا استاد و دانشجو ….

 

کاربرد ربات تلگرام ارسال تمرین بین دانشجو و استاد برای برنامه نویسان php که هم این کار را باید راه اندازی کنند یا اینکه همچین پروژه ای باید ارائه دهند این پروژه کار را راحت کرده و بدون هیچ دردسری می توانند این ربات را در هاست ریخته و اجرا کنند و با خیال راحت با ربات ساخته شده توسط خودتان تست بگیرید .

 

برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید…