کد تخفیف عیدانه آموزش فارسی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

کد تخفیف عیدانه سال ۱۳۹۸

در قدم اول پیشاپیش سال جدید ۱۳۹۸ را به تمامی مردم جهان تبریک می گوییم .

 

کد تخفیف چیست ؟

کد تخفیف انگیزه ای بیشتر برای مشتریان است تا با دریافت این هدیه بتوانند محصولات بیشتری با همان مبلغ مورد نظر خود تهیه کنند که باعث حس خوبی درون کاربران و مشتریان همچنین فروش بیشتر آن شرکت می شود .

 

آیا تمامی سایت ها کد تخفیف دارند ؟

هر ساله تمامی وب سایت ها مخصوصا سایت های بزرگ در ایران مثل سایت دیجی کالا ، سایت مدیر وب ، سایت ایران سرور ، سایت ژاکت ، سایت راست چین و … مخصوصا سایت آموزش فارسی نیز از این ماجرا مستثنا نیست و به مناسبت های مختلفی برای راحتی مشتریان عزیز کد تخفیف ویژه ارائه می گردد .

 

کد تخفیف برای تمامی محصولات آموزش فارسی

 

کد تخفیف :     Sale1398

 

این کد تخفیف برای تمامی محصولات این سایت لحاظ شده و بدون محدودیت در خرید و تعداد آن می باشد که به مناسبت سال جدید ۱۳۹۸ و ولادت امام علی (ع) که روز پدر نامیده شده این تخفیف ویژه اعمال شده است این ۲ مناسبت بزرگ باعث شده است تخفیف ویژه ای منظور شود تا بهترین استفاده را کاربران عزیز از سایت آموزش فارسی ببرند سایت ما که در راستای تولید پروژه های MSP برای دانشجویان عزیز است و تولید محصولات بازاریابی برای رشد و افزایش درآمد شرکت ها و سایت های استارت آپ است و همچنین تولید محصولات برنامه نویسی که دوستان عزیز تمایل دارند به کد نویسی دارند فعالیت می کنند .

کد تخفیف به مناسبت نیمه شعبان 1398
ادامه ...

 

دوستانی که تمایل دارند و می توانند آموزش بدهند درخواست داریم که با ما در ارتباط باشند تا درآمد خوبی را برایشان رقم بزنیم ….

 

 

 

۵/۵ ( ۱ نظر )